Intencje mszalne: 15 – 21 kwietnia 2024 r.

Poniedziałek – 15 kwietnia 2024 r.

17.00 – śp. Jan Pamuła (int. od chrześniaka Artura oraz rodzin: Biel i Gawron)

18.00 – śp. Józef Pacek (int. od synowej Barbary z rodziną)

Wtorek – 16 kwietnia 2024 r.

17.00 – śp. Józef Fila

18.00 – śp. Marian Jamróz

Środa – 17 kwietnia 2024 r.

17.00 – śp. Marianna Pomietło (int. od Janiny Brańka)

18.00 – śp. Stanisław Brańka (int. od najbliższych sąsiadów)

Czwartek – 18 kwietnia 2024 r.

17.00 – śp. Janina Kudela (int. od Grażyny Kościelniak z rodziną)

18.00 – śp. Władysława Szkut (int. od Joli i Jacka Kutermak oraz Edyty i Adriana Kutermak)

Piątek – 19 kwietnia 2024 r.

17.00 – śp. Krzysztof Salachna (int. od rodziny Kołodziejczyków)

18.00 – śp. Franciszek Frączek (int. od Józefy Leń z rodziną oraz rodzin: Stuglik i Wawrzyn)

Sobota – 20 kwietnia 2024 r.

16.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Anny i Zenona z okazji 50 rocznicy ślubu

17.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Karoliny z okazji 2 rocznicy urodzin

18.00 – za parafian

Niedziela – 21 kwietnia 2024 r.

  7.00 – śp. Marian Koźbiał, żona Józefa (int. od wnuka Kamila)

9.00 – śp. Andrzej i Franciszka Książek, Zofia i Józef Buda, syn Stanisław

11.00 – śp. Ludwik Brańka (rocz. śmierci), żona Helena

16.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Pauliny z okazji 18 rocznicy urodzin

Ostatnia modyfikacja Kwiecień 14th, 2024

Intencje mszalne: 8 – 14 kwietnia 2024 r.

Poniedziałek – 8 kwietnia 2024 r.

16.30 – śp. Irena Ćwiękała (int. od córki Jadwigi z rodziną)

18.00 – śp. Maria Prokopiuk (rocz. śmierci)

Wtorek – 9 kwietnia 2024 r.

17.00 – śp. Helena Najbor (5 rocz. śmierci)

18.00 – śp. Władysława Młocek (int. od wnuczki Moniki z rodziną)

Środa – 10 kwietnia 2024 r.

17.00 – śp. Stanisław Andziak (int. od rodziny Józefy i Adama Grzybów, Barbary i Piotra Grzyb z rodziną oraz OSP Jaroszowice)

18.00 – śp. Jolanta Lelek (int. od znajomych z Jaroszowic)

Czwartek – 11 kwietnia 2024 r.

17.00 – śp. Tadeusz Sabuda (int. od chrzestnej matki Emilii i Katarzyny Mikołajczyk)

18.00 – śp. Czesław Kołodziejczyk (int. od przyjaciół, koleżanek, kolegów i znajomych)

Piątek – 12 kwietnia 2024 r.

17.00 – śp. Maria Zadora (int. od Teresy Jucha z rodziną)

18.00 – śp. Jan Fila (int. od kuzynów)

Sobota – 13 kwietnia 2024 r.

17.00 – śp. Wojciech Graca

18.00 – śp. Izydor  Żuk (rocz. śmierci), żona Maria

Niedziela – 14 kwietnia 2024 r.

  7.00 – śp. Franciszek Kręcioch (int. urodzinowa)

9.00 – śp. Dawida Brańka i zmarłych jego dziadków

11.00 – śp. Helena i Józef Zawiła, Bronisława i Tadeusz Zadora, synowie: Antoni, Maciej i Zygmunt

16.00 – Dziękczynna z prośba b Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Mateusza z okazji urodzin

Ostatnia modyfikacja Kwiecień 7th, 2024

Intencje mszalne: 1 – 7 kwietnia 2024 r.

Poniedziałek Wielkanocny – 1 kwietnia 2024 r.

  7.00 – śp. Kazimierz Warzecha, syn Bogdan

9.00 – śp. Maria i Jan Jucha, Marian Brańka

11.00 – śp. Anna i Piotr Grygiel, Aniela i Marcin Sabuda

Wtorek – 2 kwietnia 2024 r.

17.00 – śp. Eugeniusz Brańka (15 rocz. śmierci)

18.00 – śp. Stanisław Radwan (10 rocz. śmierci), żona Amalia

Środa – 3 kwietnia 2024 r.

17.00 – za zmarłych dziadków Dziubów i Cholewów oraz ich dzieci

18.00 – śp. Józefa Koźbiał (int. od Róży Różańcowej św. Faustyny)

Czwartek – 4 kwietnia 2024 r.

17.00 – śp. Józefa i Franciszek Zając

18.00 – śp. Franciszek Kwarciak (int. od chrześnicy z rodziną)

Piątek – 5 kwietnia 2024 r.

18.00 – 1) Dziękczynna z prośbą o żywą wiarę i dary Ducha Świętego dla dzieci i wnuków

2) śp. Ryszard Potoczny  (int. imieninowa)

Sobota – 6 kwietnia 2024 r.

18.00 – śp. Alojzy i Maria Wójcik, syn Jan

Niedziela – 7 kwietnia 2024 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

  7.00 – śp. Zofia i Jan Rokitka, syn Kazimierz

9.00 – śp. Władysław Góralczyk, żona Maria

11.00 – śp. Marian Kołek (11 rocz. śmierci), zmarłych rodziców

16.00 – śp. Zofia i Ryszard Pióro

Ostatnia modyfikacja Marzec 30th, 2024

Intencje mszalne: 25 – 31 marca 2024 r.

Poniedziałek – 25 marca 2024 r.

17.00 – śp. Marianna i Jan Fila, syn Józef

18.00 – śp. Jan Sobieszczyk (int. od wnuka Marcina z rodziną)

Wtorek – 26 marca 2024 r.

17.00 – śp. Bolesław i Genowefa Zadora (rocz. śmierci)

18.00 – śp. Barbara Wodniak (int. od syna z żoną i wnuków z rodzinami)

Środa – 27 marca 2024 r.

17.00 – śp. Władysława Szymczyk (int. od Koła Gospodyń Wiejskich „Jaroszowianki”)

18.00 – śp. Krystyna Targosz (9 rocz. śmierci)

Święte Triduum Paschalne

Wielki Czwartek – Wielki Piątek – Wielka Sobota

(początek celebracji o godz. 18.00)

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31 marca 2024 r.

  6.00 – 1) za parafian

2) śp. Józef i Józefa Żak

9.00 – śp. Józef i Bogdana Mędrysa, Teofil i Aniela Brańka

11.00 – śp. Barbara i Tadeusz Salepa

16.00 – za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych

Ostatnia modyfikacja Marzec 23rd, 2024

Intencje mszalne: 18 – 24 marca 2024 r.

Poniedziałek – 18 marca 2024 r.

17.00 – śp. Józef Książek (int. imieninowa)

18.00 – śp. Aleksander Glanowski (int. od koleżanek i kolegów z zakładu pracy)

Wtorek – 19 marca 2024 r.

Uroczystość św. Józefa – Oblubieńca NMP

16.30 – śp. Józef Wodniak (int. imieninowa), żona Barbara

18.00 – śp. Józefa Brańka

Środa – 20 marca 2024 r.

17.00 – śp. Józef i Maria Cholewa

18.00 – śp. Krzysztof Salachna (1 rocz. śmierci)

Czwartek – 21 marca 2024 r.

17.00 – śp. Marian Lech (rocz. śmierci)

18.00 – śp. Franciszek Gwiazdoń (int. od brata Kazimierza z rodziną)

Piątek – 22 marca 2024 r.

17.00 – śp. Józefa Brańka (int. od wnuka Szymona, sąsiadów: Kołodziejczyków, Zadorów i Grzybów)

18.00 – śp. Krzysztof Salachna, Jan Śliwa, Maria i Ludwik Salachna, Maria i Michał Chrobak

Sobota  – 23 marca 2024 r.

17.00 – śp. Jan Fila (rocz. śmierci)

18.00 – za parafian

Niedziela – 24 marca 2024 r.

Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej

  7.00 – śp. Adela i Stanisław Kwarciak (rocz. śmierci)

9.00 – śp. Józefa Kołek, mąż Edward, syn Marian

11.00 – śp. Tomasz Rubinowski (rocz. śmierci)

16.00 – śp. Rudolf Mikołajczyk, syn Zbigniew

Ostatnia modyfikacja Marzec 16th, 2024

Intencje mszalne: 11 – 17 marca 2024 r.

Poniedziałek – 11 marca 2024 r.

17.00 – śp. Józef i Zofia Buda, Stanisław i Maria Fila

18.00 – O zdrowie i potrzebne  łaski dla całej rodziny

Wtorek – 12 marca 2024 r.

17.00 – śp. Idzi i Bronisława Borgiasz, Barbara Grzyb

18.00 – śp. Grzegorz Wiercimak (int. od rodziców)

Środa – 13 marca 2024 r.

17.00 – śp. Franciszek Kwarciak (int. od Marzeny Botko z rodziną)

18.00 – śp. Józefa Pomietło (int. od sąsiadki Marii Cholewa i sąsiadów Brańków)

Czwartek – 14 marca 2024 r.

17.00 – śp. Stefan Maj

18.00 – śp. Krzysztof Czopek (int. od Ireny Pasternak z synem Danielem)

Piątek – 15 marca 2024 r.

17.00 – śp. Stanisław Brańka i zmarłych jego rodziców

18.00 – śp. Stanisław Pacek (int. od wnuczki Olusi z dziećmi)

Sobota  – 16 marca 2024 r.

17.00 – śp. Józef Hareńczyk (int. imieninowa)

18.00 – śp. Zbigniew Gromada (int. od rodziny Kaleńskich)

Niedziela – 17 marca 2024 r.

  7.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Józefa z okazji 80 rocz. urodzin

9.00 – śp. Roman i Rozalia Placek

11.00 – śp. Czesław Brańka (2 rocz. śmierci)

16.00 – śp. Józef i Roman Bober

Ostatnia modyfikacja Marzec 9th, 2024