Pokoje gościnne

Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183
Jaroszowice sąsiadują z Wadowicami, do Inwałdu, gdzie znajdują się miniatury słynnych światowych budowli jest 8 kilometrów. W odległości 14 km leży Kalwaria Zebrzydowska ze słynnym sanktuarium maryjne, do Oświęcimia jest 35 km, do Krakowa 50 km a do Zakopanego 100. W Jaroszowicach można zatrzymać się na krótszy lub dłuższy pobyt w Domu Parafialnym Księży Pallotynów, którzy posługują w naszej parafii. Pokoje 1 – 2 – 3 osobowe. Łazienki na korytarzach. Zaplecze kuchenne, możliwość przygotowywania posiłków.
Telefon do księdza proboszcza: 694 – 729 – 553.

4,429 wszystkich odsłon, 3 odsłony dzisiaj

Ostatnia modyfikacja Styczeń 30th, 2016