Ogł. duszpasterskie – 06.11.2022 r. (XXXII Niedziela Zwykła)

  1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: we środę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, we czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, w piątek wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa, w sobotę wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
  3. W piątek, 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy do modlitwy za naszą Ojczyznę. Nie zapomnijmy wywiesić flagi. Msze Święte będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
  4. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary na kwiaty złożyli: Elżbieta Odrzywolska, Agnieszka Gibas, Fryderyk Mamcarczyk, Gabriela Mika z córką Hanną, Małgorzata i Piotr Wodniak z synem Jędrzejem. Ofiarę na kwiaty złożyła: Zofia Brańka. Bóg zapłać. W tym tygodniu w piątek po Mszy świętej wieczornej o sprzątanie kościoła prosimy Rodziny z numerów: 308, 308 A, 358, 360, 100 A, 102, 103.
  5. W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary na kościół. Swoją ofiarę w kopercie można złożyć na tacę.
  6. Miesiąc listopad jest szczególnym czasem pamięci i modlitwy za naszych zmarłych. Przez cały listopad za naszych zmarłych odprawiana jest Msza Święta i odmawiany różaniec. Zapraszamy do modlitwy.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych. Jest Gość Niedzielny i gazetka parafialna.
  8. Dzisiaj o godz. 17.00 w parafii św. Piotra w Wadowicach koncert dla małego Oliwiera.
Ostatnia modyfikacja Listopad 5th, 2022