Ogł. duszpasterskie – 23.10.2022 r. (XXX Niedziela Zwykła)

  1. Dzisiaj w Kościele Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. Hasłem będą słowa zaczerpnięte z Dziejów Apostolskich: „Będziecie moimi świadkami”. Kościół ze swej natury jest misyjny, posłany, aby głosić Dobrą Nowinę wszystkim narodom. Każdy wierzący w Chrystusa, należący do Kościoła bierze na siebie obowiązek głoszenia Chrystusa wszystkim  Naszą modlitwą i ofiarą chcemy wspierać dzieło misyjne Kościoła.
  2. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę      o godz. 15.30. W tym tygodniu nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30. W tym tygodniu modlić się będziemy za misje.
  3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek święto świętych apostołów Szymona i Judy.
  5. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary na kwiaty złożyli: Zofia i Mariusz Pietrzak, Romana Kudela, Izabela Jucha. Ofiarę na kwiaty złożyli: Zofia Cholewa, Stanisława Marciniak, Stanisław Twardosz. Bóg zapłać. W tym tygodniu w piątek po Mszy świętej wieczorne o sprzątanie kościoła prosimy Rodziny z numerów: 95, 96, 97, 97 A, 94.
  6. Zbliża się miesiąc listopad. Miesiąc szczególnej pamięci i modlitwy za naszych zmarłych. Przez cały miesiąc listopad za naszych zmarłych odprawiana będzie Msza Świętą i odmawiany różaniec. Kartki na wypominki są wyłożone na szafkach z gazetami.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych. Jest Gość Niedzielny, kolorowa i bardzo ciekawa gazetka dla dzieci Staś i gazetka parafialna.
  8. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze Święte będą: w kościele o godz. 7.00 i 9.00. O godz. 11.00 w kościele nabożeństwo wypominkowe i modlitwa różańcowa za zmarłych, następnie procesję na cmentarz.  Na cmentarzu Msza Święta o godz. 12.00.
Ostatnia modyfikacja Październik 22nd, 2022