Ogłoszenia duszpasterskie – 10.07.2022 r. (XV Niedziela Zwykła)

 1. Msze Święte w dni powszednie tylko o godz. 18.00.
 2. Nabożeństwa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30. We środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: jutro święto św. Benedykta, opata, patrona Europy, we wtorek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, we środę wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, w sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel (MB Szkaplerznej).
 4. Ojcowie Karmelici z Wadowic zapraszają w sobotę, 16 lipca na godz. 11.00 na uroczystą Mszę Świętą odpustową ku czci Matki Bożej z Góry Karmel. Po Mszy Świętej procesja.
 5. Dziękuję za ofiary składane w kopertach na kościół.
 6. We czwartek, 14 lipca wyrusza 36 Wadowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Informacje znajdziemy na plakacie wywieszonym w gablocie przed kościołem.
 7. We czwartek, 28 lipca organizujemy wyjazd dla dzieci w Góry Świętokrzyskie. Planujemy wejście do jaskini Raj, na Święty Krzyż i zamek w Chęcinach. Zapisy w zakrystii.
 8. W dniach 4-5 sierpnia gościć będziemy pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej na Jasną Górę z Dekanatu Sucha Beskidzka. W przyszłą niedzielę przeprowadzimy zbiórkę ofiar do puszek na posiłki dla pielgrzymów.
 9. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary na kwiaty złożyli: Beata Curzydło i siostra z synem, Beata Nosal, Dorota Cholewa, Klaudia Rychlik z synem Antonim. Ofiarę na kwiaty złożyli: Wiesława i Józef Kołek. Bóg zapłać. W tym tygodniu w piątek po Mszy świętej wieczorne o sprzątanie kościoła prosimy Rodziny z numerów: 298, 54 A, 368,25, 319 A, 322 A.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych. Jest Gość Niedzielny i gazetka parafialna.
 11. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na wakacyjny wypoczynek życzymy udanego, szczęśliwego i bezpiecznego odpoczynku. Pamiętajmy o obowiązkach chrześcijanina: codziennej modlitwie, niedzielnej Mszy Świętej, przykazaniach Bożych i kościelnych.
Ostatnia modyfikacja Lipiec 9th, 2022