Ogł. duszpasterskie – 23.06.2024 r. (XII Niedziela Zwykła)

  1. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: jutro uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, w sobotę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Składka w tego dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską, jako tak zwane „świętopietrze”.
  3. Dziękujemy osobom, które w ostatnim tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty: Zuzanna Kołek, Marzena Molendowicz, Danuta Gwiżdż, Bożena Banaś, Bogdan Jucha, Marta Kochman, Katarzyna i Bartosz Wróbel. Ofiarę na kwiaty złożyli: Stanisław Kołek, Ewa Kochman, Michał Bogdał, Elżbieta Bogdał. Bóg zapłać. W piątek po Mszy Świętej wieczornej o sprzątanie kościoła prosimy Rodziny z ul. Różanej nr 29, 30, 40, 64, ul. Akacjowa nr 9, 15, 17, 28.
  4. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego i czasopism religijnych. Jest Gość Niedzielny, kolorowa i bardzo ciekawa gazetka dla dzieci Staś (wydanie wakacyjne) i gazetka parafialna.
  5. Parafia św. Piotra w Wadowicach zaprasza w sobotę, 29 czerwca na parafialny piknik rodzinny. Więcej informacji o atrakcjach znajdziemy na plakacie wywieszonym w gablocie.
  6. We czwartek, 4 lipca odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Elektrośmieci będzie można składać na parkingu przed kościołem do środy, 3 lipca do godz. 16.00. Uzyskane fundusze z odzyskanych surowców przekazane zostaną na cele misyjne Kościoła.
  7. W dniach od 14 do 19 lipca odbywa się Wadowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Organizatorzy serdecznie zapraszają na pielgrzymi szlak. Więcej informacji znajdziemy na plakacie wywieszonym w gablocie.
  8. Jutro o godz. 7.30 wyjazd ministrancki w Bieszczady. Powrót w sobotę, 29 czerwca. W związku z wyjazdem kancelaria parafialna będzie nie czynna.

Ostatnia modyfikacja 22 czerwca, 2024