Ogł. duszpasterskie – 16.06.2024 r. (XI Niedziela Zwykła)

1. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: jutro wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika, w piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  3. W piątek, 21 czerwca kończy się rok szkolny. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00.
  4. Dziękujemy osobom, które w ostatnim tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty: Jadwiga Pamuła, Barbara Marek, Ewa Cholewa, Krzysztof Cholewa. Ofiarę na kwiaty złożyły: Maria Glanowska, Stanisława Brańka. Bóg zapłać. W piątek po Mszy Świętej wieczornej o sprzątanie kościoła prosimy Rodziny z Różanej nr 2, 4, 6, 13, 16, 19, 25, 27.
  5. Dziękuję za ofiary składane w kopertach na kolejną planowaną inwestycje. W tym tygodniu dalszy ciąg malowania kościoła. Malowana będzie główna nawa kościoła.
  6. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego i czasopism religijnych. Jest Gość Niedzielny i gazetka parafialna.
  7. Parafia św. Piotra w Wadowicach zaprasza w sobotę, 29 czerwca na parafialny piknik rodzinny. Więcej informacji o atrakcjach znajdziemy na plakacie wywieszonym  w gablocie.
  8. W dniach od 14 do 19 lipca odbywa się Wadowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Organizatorzy serdecznie zapraszają na pielgrzymi szlak. Więcej informacji znajdziemy na plakacie wywieszonym w gablocie.
  9. Dzisiaj w godz. 8.00 – 11.00 sali na plebani można regulować ofiary cmentarne.
Ostatnia modyfikacja 15 czerwca, 2024