Ogł. duszpasterskie – 09.06.2024 r. (X Niedziela Zwykła)

  1. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: we wtorek wspomnienie św. Barnaby, apostoła, we czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła, w piątek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  3. W najbliższą sobotę, 15 czerwca w krakowskich Łagiewnikach nastąpi zakończenie Kongresu Eucharystycznego w naszej krakowskiej diecezji. Będzie ono połączone z beatyfikacją Czcigodnego Sługi Bożego ks. Michała Rapacza, męczennika. Na uroczystości bardzo serdecznie zaprasza Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski.
  4. Dziękujemy osobom, które w ostatnim tygodniu sprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty: Stanisława Pietrzak, Aleksandra Szymeczko, Renata Dębska, Roman Krzykawski, Halina Rzeszowska, Zbigniew Krzykawski, Małgorzata Kuzia. Ofiarę na kwiaty złożyła Stanisława Krzykawska. Bóg zapłać. W piątek po Mszy Świętej wieczornej o sprzątanie kościoła prosimy Rodziny  z Malinowej nr 20, 19, 16, 15, 11, 9.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na kolejną planowaną inwestycje. Ofiary w kopertach można składać na tacę.
  6. W przyszłą niedzielę, 16 czerwca w godz. od 8.00 do 11.00 w salce na plebanii będzie można regulować ofiary cmentarne. Aby szybciej załatwić sprawy finansowe najlepiej mieć przy sobie wcześniejsze dowody wpłat.
  7. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego i czasopism religijnych. Jest Gość Niedzielny i gazetka parafialna.
  8. Dzisiaj wybory do Parlamentu Europejskiego. Zachęcamy do głosowania. To nasz patriotyczny i chrześcijański obowiązek.
Ostatnia modyfikacja 8 czerwca, 2024