Ogł. duszpasterskie – 16.10.2022 r. (XXIX Niedziela Zwykła)

  1. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę    o godz. 15.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w poniedziałek, środę     i piątek o godz. 16.30. W tym tygodniu modlić się będziemy za chorych.
  2. Dzisiaj XXII Dzień Papieski. Hasłem dzisiejszego dnia są słowa „Blask Prawdy”. Do specjalnych puszek zbierane są ofiary na fundusz stypendialny dla niezamożnej, uzdolnionej młodzieży z małych miejscowości.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: jutro wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika, we wtorek święto św. Łukasza, ewangelisty. Jest on patronem służby zdrowia. Módlmy się w tym dniu za pracowników służby zdrowia. We czwartek uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej i miasta Krakowa, w sobotę uroczystość św. Jana Pawła II, głównego patrona Województwa Małopolskiego. W Wadowicach uroczystość patrona miasta.
  4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary na kwiaty złożyli: Władysława Brańka, Bożena Jakubowska, Czekaj Angelika z córką Martyną, Teresa Mrowiec, Rozalia Brańka, Renata Gurdek. Bóg zapłać. W tym tygodniu w piątek po Mszy świętej wieczorne o sprzątanie kościoła prosimy Rodziny z numerów: 83, 84, 84 A, 85, 92, 92 A.
  6. Dziękuję za złożone ofiary na kościół. Złożono 3490 zł.
  7. Za tydzień Niedziela Misyjna. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona zostanie na cele misyjne.
  8. Zbliża się miesiąc listopad. Miesiąc szczególnej pamięci i modlitwy za naszych zmarłych. Przez cały miesiąc listopad za naszych zmarłych odprawiana będzie Msza Świętą i odmawiany różaniec. Kartki na wypominki są wyłożone na szafkach z gazetami.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych. Jest Gość Niedzielny i gazetka parafialna.
Ostatnia modyfikacja Październik 15th, 2022