Ogł. duszpasterskie – 04.09.2022 r. (XXIII Niedziela Zwykła)

  1. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo.
  2. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. We czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu pobłogosławimy i poświęcimy nasiona przeznaczone do siewu.
  4. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary na kwiaty złożyli: Grażyna Kotra, Maria Godzik, Iwona Fujak z córkami Kornelią i Olą, Grzegorz Cholewa, Adriana Wiercimak z córką Leną, Roman Pindel. Ofiarę na kwiaty złożyła: Ewa Grabowska. Bóg zapłać. W tym tygodniu w piątek po Mszy świętej wieczorne o sprzątanie kościoła prosimy Rodziny z numerów: 365, 283, 283 A, 283 B, 386, 34 A.
  5. W przyszłą niedzielę, 11 września XXX Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Porządek pielgrzymki wywieszony jest w gablocie.
  6. Chłopców od II klasy szkoły podstawowej zapraszamy do służby ministranckiej. Chętni mogą zgłaszać się w zakrystii.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych. Jest Gość Niedzielny i gazetka parafialna.
  8. W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary na kościół. Swoją ofiarę w kopercie można złożyć na tacę.
  9. W najbliższym czasie zamierzamy wykonać prace remontowe frontowej ściany naszego kościoła. Widzimy odpadając tynk, pojawiła się wilgoć. Ofiary, które obecnie zbieramy są na tę inwestycję.
  10. W imieniu rodziców małego Oliwiera i wolontariuszy bardzo serdecznie dziękuję za pieniądze złożone do puszek w ostatnią niedzielę na leczenie chłopca. Zebrano 6.839 złotych i 38 groszy.
Ostatnia modyfikacja Wrzesień 3rd, 2022