Ogłoszenia duszpasterskie – 03.07.2022 r. (XIV Niedziela Zwykła)

 1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo.
 2. Od jutra Msze Święte tylko o godz. 18.00.
 3. Nabożeństwa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30.
 4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: jutro święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie, we środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, w piątek wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
 6. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary na kwiaty złożyli: Adam Jędrocha, Dorota Wala, Piotr Wilk z synem Olafem, Anna i Mariusz Słupscy z synem Patrykiem, Wiktoria Romanowska, Klaudia Niewęgłowska. Ofiarę na kwiaty złożyły Rodziny: Cholewów, Słupskich i Kręciochów oraz Klaudia Romanowska.  Bóg zapłać. W tym tygodniu   w piątek po Mszy świętej wieczorne o sprzątanie kościoła prosimy Rodziny z numerów: 50, 52, 117, 300, 299, 299 A.
 7. W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary na kościół. Swoją ofiarę w kopercie można złożyć na tacę.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych. Jest Gość Niedzielny i gazetka parafialna.
 9. W dniach 14-19 lipca odbędzie się 36 Wadowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Informacje o zapisach oraz szczegóły znajdziemy na plakacie wywieszonym w gablocie przed kościołem.
 10. Wadowickie Centrum Kultura zaprasza dzieci i młodzież do udziału w plenerowym wydarzeniu wakacyjnym, które odbędzie się w najbliższą środę, 6 lipca w godzinach od 16.30 do 18.30 przy Centrum Kultury na Zbywaczówce. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci.
 11. We czwartek, 28 lipca organizujemy wyjazd dla dzieci w Góry Świętokrzyskie. Zapisy w zakrystii.
 12. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na wakacyjny wypoczynek życzymy udanego, szczęśliwego i bezpiecznego odpoczynku. Pamiętajmy o obowiązkach chrześcijanina.
Ostatnia modyfikacja Lipiec 2nd, 2022