Ogłoszenia duszpasterskie – 19.06.2022 r. (XII Niedziela Zwykła)

 1. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Jezusowego w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30.
 2. Procesje z Najświętszym Sakramentem do piątku po Mszy Świętej o godz. 17.00.
 3. We wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
 4. We czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 5. We czwartek po Mszy Świętej o godz. 17.00 odbędzie się błogosławieństwo dzieci Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców. Po błogosławieństwie procesja z Najświętszym Sakramentem.
 6. We czwartek na zakończenie oktawy uroczystości Bożego Ciała pobłogosławimy wianki z ziół i kwiatów.
 7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Świętej o godz. 17.00 procesja z Najświętszym Sakramentem.
 8. W piątek o godz. 8.00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego.
 9. W najbliższy piątek z racji uroczystości możemy spożywać pokarmy mięsne.
 10. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 11. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary na kwiaty złożyli: Irena i Marek Mikołajczyk, Ewa Matlak, Edyta Niesyty z dziećmi: Natalią i Nikodemem, Bogusława Cyran z synem Sebastianem, Ryszard Jucha i Jerzy Wodniak z córką Jolantą. Ofiarę na kwiaty złożyły: Barbara Librant i Janina Jucha. Bóg zapłać. W tym tygodniu w piątek po Mszy świętej wieczorne o sprzątanie kościoła prosimy Rodziny z numerów: 288, 361, 290, 31 C, 366, 375.
 12. W przyszłą niedzielę w naszej parafii kazania głosił będzie ks. Roman Rusinek SAC z Sekretariatu Misyjnego z Ząbek. Po Mszach Świętych zbierane będą ofiary do puszek na cele misyjne. Będzie można również nabyć najnowszą książkę ks. Romana.
 13. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych. Jest Gość Niedzielny, kolorowa, wakacyjna gazetka dla dzieci Staś i gazetka parafialna.
 14. Dziękuję za ofiary złożone w ostatnią niedzielę w kopertach na kościół. Złożono 2070 złotych. W dzisiejszej gazetce lista ofiarodawców z maja.
 15. Za nami piękna uroczystość Bożego Ciała. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przygotowali ołtarzy. Na każdym było dla nas jakieś mądre przesłanie. Dziękuję naszym wspaniałym dzieciom i ich rodzicom, że czuwali nad porządkiem procesji. Dziękuję za niesieni różnych emblematów religijnych. Dziękuję służbie liturgicznej i pracownikom parafii. Dziękuję naszym Strażakom.
Ostatnia modyfikacja Czerwiec 18th, 2022