Ogłoszenia duszpasterskie – 22.05.2022 r. (VI Niedziela Wielkanocna)

  1. Nabożeństwa majowe dla wszystkich w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: we wtorek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych, we czwartek wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana.
  3. We czwartek Dzień Matki. Pamiętajmy o osobach, którym tak wiele zawdzięczamy. Wszystkim Mamom należy się wielki szacunek i wdzięczność.
  4. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary na kwiaty złożyli: Katarzyna Piątek z synem Piotrem, Klaudia i Karol Fila, Monika Meus, Elżbieta Fila. Bóg zapłać. W tym tygodniu w piątek po Mszy świętej wieczornej o sprzątanie kościoła prosimy Rodziny z numerów: 119, 118, 115, 58,57, 55.
  5. Rocznica I Komunii Świętej będzie w niedzielę, 12 czerwca na Mszy Świętej o godz. 11.00.
  6. W ostatnią niedzielę przeżywaliśmy uroczystości odpustowe. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu i przeżywaniu tego wielkiego wydarzenia w życiu parafialnym.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych. Jest Gość Niedzielny, bardzo ciekawa i kolorowa gazetka dla dzieci Staś i gazetka parafialna.
Ostatnia modyfikacja Maj 21st, 2022