Ogłoszenia duszpasterskie – 17.04.2022 r. (Wielkanoc)

 1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Zmartwychwstanie Jezusa jest podstawową prawdą  naszej wiary. W Jego zmartwychwstaniu jest nadzieja naszego zmartwychwstania i chwalebnego życia w niebie.
 2. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam w pięknym przeżyciu Świętego Triduum Paschalnego. Dziękuję panu kościelnemu i panu organiście. Dziękuję służbie liturgicznej i tym, którzy pełnili funkcję liturgiczne podczas tych świętych dni. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu wystroju kościoła na Triduum Paschalne i dzisiejszą uroczystość. Dziękuję Ochotniczej Straży Pożarnej za trzymanie warty honorowej przy Grobie Pańskim. Niech Jezus Chrystus Zmartwychwstały Wam stokroć wynagrodzi.
 3. Jutro – Poniedziałek Wielkanocny. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 16.00. Taca na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
 4. Nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie o godz. 17.30. W poniedziałek wielkanocny po Mszy Świętej o godz. 9.00.
 5. We środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nowenną do Miłosierdzia Bożego.
 6. W najbliższy piątek możemy spożywać pokarmy mięsne.
 7. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 8. We środę o godz. 18.45 pierwsza próba dla dzieci komunijnych przed uroczystością I Komunii Świętej.
 9. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary na kwiaty złożyli: Bogusława Malinka, Natalia Oleksy, Kornel Oleksy, Magdalena Zając z córką Joanną, Andrzej Radwan. Ofiarę na kwiaty złożyła Małgorzata Malarz. Bóg zapłać. W tym tygodniu w piątek po Mszy świętej wieczornej o sprzątanie kościoła prosimy Rodziny z numerów: 227, 226, 226 A, 225 A, 225, 225 C, 223, 223 A.
 10. Bóg zapłać za ofiary złożone w kopertach w ostatnią niedzielę na kościół. Złożono 1380 złotych. Lista ofiarodawców z marca podana jest w gazetce parafialnej.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych. Jest Gość Niedzielny i gazetka parafialna.
Ostatnia modyfikacja Kwiecień 16th, 2022