Ogłoszenia duszpasterskie – 9 styczeń 2022 r. (Niedziela Chrztu Pańskiego)

1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego. Odnowiliśmy nasze przyrzeczenia chrzcielne. Zróbmy wszystko, abyśmy byli wierni przyrzeczeniom wynikającym z sakramentu chrztu.
  2. Dzisiejsza niedziela kończy okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły. Tradycyjnie jednak do Święta Ofiarowania Pańskiego, do 2 lutego pozostawiamy świąteczny wystrój kościoła i śpiewamy kolędy.
  3. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary na kwiaty złożyli: Matuszyk Izydor i Zofia, Grzyb Zofia, Jamróz Renata, Jamróz Szymon i Iwona z dziećmi, Adamczyk Dorota, Adamczyk Janusz i Barbara z synem. Bóg zapłać. W tym tygodniu w piątek po Mszy świętej wieczornej o sprzątanie kościoła prosimy Rodziny z numerów: 204, 204 A, 191 A, 192  i 193.
  5. W przyszłą niedzielę, 16 stycznia po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  6. Według ustalonego porządku trwa wizyta duszpasterska (kolęda). Porządek kolędy znajdziemy w gazetce parafialnej, stronie internetowej i w gablocie.
  7. Dzisiaj zbiórka ofiar na kościół. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę.
  8. W sobotę, 22 stycznia organizujemy wyjazd do Zakopanego i na basen do Bukowiny Tatrzańskiej. Więcej informacji i zapisy w zakrystii. Zapraszamy młodszych i starszych.
  9. Od pierwszej niedzieli lutego rozpocznie się nowa edycja wypominków rocznych. Kartki na wypominki roczne są wyłożone na szafkach z gazetami. Można jest składać w zakrystii lub kancelarii.
  10. Zachęcamy do modlitwy, czytania Pisma Świętego i czasopism religijnych. Jest Gość Niedzielny i gazetka parafialna.

KOLĘDA

Poniedziałek – 10 stycznia 2022 r. – od godz. 14.00